הזמנות אוכל עם סיבוס בתקופת הקורונה - מגיעים גם לבית העובד

אחד היתרונות המשמעותיים שיכול להציע מקום עבודה לעובדיו, מבחינת תנאים סוציאליים, הוא הזנה. מעבר לעזרה הגדולה והמשמעותית בעובדה שלא צריך להכין אוכל, לחשוב על האוכל ולדאוג לאוכל, שזה כשלעצמו נתון חשוב מאוד, כשההזנה היא חלק מאחריות הארגון, אפשר להוסיף יתרונות משמעותיים נוספים כגון תשומת לב לבריאות העובדים, לרווחתם, ולמצב רוחם הכללי בעבודה. עובד אשר אוכל היטב ומעבר לכך לא צריך לדאוג מראש לאוכל בעצמו, הוא עובד מרוצה יותר, מתפקד יותר, פרודוקטיבי יותר.

במדינת ישראל של העידן הדיגיטאלי, אחת היוזמות האפקטיביות המוצלחות ביותר שקמו לטובת נושא הזנת אוכל לעובדים, היא אפליקציית סיבוס, אפליקציה אשר מאפשרת להזמין אוכל ממגוון רחב של מקומות אשר נכללים בהסדר. התוצאה? אוכל מגוון, הזמנה עצמאית בהתאם להעדפותיו האישיות של העובד, רווחה סוציאלית, ויתרון עצום לא פחות במיוחד בתקופת הקורונה, בה עובדים רבים מבצעים את העבודה בביתם – משלוח אוכל לבית העובד.

איך זה עובד באפליקציית סיבוס?

חברת סיבוס סודסקו מציעה אפליקציה ידידותית ביותר, אשר מאפשרת לחברות וארגונים ברחבי הארץ, שמעוניינים לסבסד את ארוחות העובדים, הזמנה באמצעות האפליקציה, אשר מציעה מגוון עצום של למעלה מ-7,000 מסעדות ברחבי הארץ. כלומר, העובדים מזמינים את האוכל שרוצים באמצעות האפליקציה, משלמים דרך האפליקציה, ובאמצעות חשבון המשויך לחברה, מקבלים את הסבסוד עבור הארוחה. גאוני, נכון?

אפשר באמצעות ה-GPS לאתר את המסעדה הקרובה אשר כלולה בהסכם, ואגב, מדובר ברשתות מובילות בישראל כגון ארומה, ג'פניקה אושי אושי, פיצה האט, BBB, japan japa, בורגרים, צ'וקה, בורגראנץ' ועוד, להזמין משלוח הביתה, מה שרלוונטי יותר בתקופת הקורונה, וליהנות מארוחה טובה גם בזמן העבודה בבית.

הזנה משמעותית גם כשהעובדים בבית

ארגונים וחברות רבות מביניים יותר ויותר כי גם כאשר העובדים מבצעים את מרבית או כל עבודתם מהבית, בתקופת הקורונה, עדיין חשוב ותורם מאוד לדאוג להזנתם. הרי תסכימו איתנו שגם אם אתם עובדים בבית, אין זה אומר שאתם פנויים להכין לעצמכם אוכל, כשם שאתם לא עושים זאת כשאתם עובדים במקום העבודה, נכון?

האפשרות להזמין אוכל באמצעות אפליקציית סיבוס ולקבל משלוח של אוכל הביתה, במיוחד בתקופה זו בה עובדים רבים מבצעים את עבודתם מהבית, בהחלט הפכה את אפליקציית סיבוס לפופולארית ביותר, בתקופת הקורונה.
כמו כן למי שרוצה להזמין אוכל מעוד מבחר של מסעדות, ניתן להזמין משלוח אוכל עם וולט ולשלם עם סיבוס.

הזמנת אוכל לבית העובדים בתקופת הקורונה

למעסיקים בתקופת הקורונה, יש לא מעט אתגרים מול עובדיהם, כיצד לשמור על שגרת עבודה תקינה, על מסגרת נעימה ואנושית, גם כאשר המסגרת הזו לא מתקיימת באופן שגרתי במקום העבודה. אחת האפשרויות המוצלחות ביותר להמשיך לדאוג לרווחת העובדים ולהראות להם עד כמה הם חשובים ומשמעותיים לארגון, היא דווקא בתחומים כגון אוכל והזנה. האפשרות להזמין אוכל ולקבלו במשלוח הביתה, מקלה מאוד על כל עובד, מאפשרת לו להמשיך לעסוק בעבודתו, על בטן מלאה, ומאפשרת לארגון לתת את תשומת הלב המצוינת הזו, לעובדיו.