יצירת סביבת עבודה בריאה עבור העובדים

ארגונים וחברות אשר מעסיקים כמות גדולה של עובדים, נתקלים בשאלה זו בשנים האחרונות: כיצד אנו יכולים לייצר סביבת עבודה בריאה עבור העובדים? נראה כי המודעות לשמירה על בריאות גופנו וסביבתנו תופסת תאוצה, ולמקומות העבודה נותר בעיקר לתפוס את הקצב ולהציע לעובדיהם החרוצים והנאמנים מגוון פתרונות ואפשרויות בכל הנודע לסביבת עבודה בריאה. מה זה אומר? איך עושים את זה? לפניכם מגוון רעיונות

על אילו כסאות יושבים העובדים שלכם?

כיום מקומות עבודה רבים מעסיקים עובדים אשר מרבית עבודתם נעשית בישיבה. באיזו מידה המעבידים או האחראים על הרכש בודקים את איכות הכסאות הללו? האם ישנה מספיק מודעות לחשיבות של כסא איכותי וטוב, שישמור על הגוף של העובד, על הגב שלו, ובעיקר על כושר העבודה והתפוקות שלו? אם חשוב לכם ליצור סביבת עבודה בריאה לעובדים שלכם, זה בהחלט מתחיל בכסאות שהם יושבים עליהם.

מה העובדים שלכם אוכלים?

מכירים את ההתנהלות של עובדים רבים אשר לא דואגים לעצמם לארוחת צהריים מראש, לא תמיד מביאים אוכל, ויכולים להעביר יום שלם בלי לאכול מגיוון שהם עסוקים במיליון דברים אחרים? אוכל זה לא צחוק. הזנת העובדים היא אחד האלמנטים המשמעותיים שמייצרים סביבת עבודה בריאה עבור העובדים. אתם יכולים לעזור לעובדים שלכם ולהקל עליהם אם תציעו להם פתרונות של אוכל שיעזרו להם. לדוגמא: הזמנת אוכל באמצעות אפליקציה ייעודית אשר מאפשרת להזמין ממגוון מסעדות ומקומות באיזור מקום העבודה שלכם.

הבונוס הנוסף שמחבר את האפליקציה לעובד ואליכם הוא העובדה כי ניתן לסבסד את מנות האוכל של העובדים ישירות אל תוך החשבון האישי שלהם באפליקציה. בדרך זו, אתם יכולים להיות בטוחים כי העובדים לא ישכחו לאכול, ישמרו על סביבה בריאה וגוף שמקבל את כל האנרגיה הנדרשת לו. חברת סיבוס סודסקו מובילה את השינוי המבורך הזה בפתרונות הזנה לעובדים בשנים האחרונות, ומציעה את האפליקציה עם החשבון האישי והסבסוד באוכל, על מנת לעזור לעובדים ולמעבידים להגיע למקסימום תפוקה והנאה במקום העבודה.

האם העובדים שלכם שומרים על כושר גופני?

אם יש לכם אפשרות לשלב חדר כושר בדרך כלשהי במקום העבודה, זה יהיה נהדר. ישנן מספר אפשרויות – לשלב מנוי מסובסד מטעם מקום העבודה לחדר הכושר הקרוב לעבודה, בניית חדר כושר עם מספר מתקנים במקום העבודה, תלוי כמובן במקום ובגודל הפניות. האפשרות הנוספת היא סבסוד של חוגים ופעילויות ספורטיביות עבור העובדים בסמוך למקום העבודה. זה יכול להיות מנוי לבריכה, חוג יוגה או פילאטיס, קבוצת הליכה / ריצה ועוד.

בעצם התמיכה שלכם והסבסוד שלכם, תוכלו להעניק לעובדים את ההרגשה שרווחתם הבריאותית והאישית חשובה לא פחות מהתפקוד שלהם והתוצרים שלהם בעבודה. על יד כך שתדאגו לסביבה העבודה הפיזית, לאוכל, ולפעילות גופנית ולתשומת לב שאכן נשמרת סביבת עבודה בריאה, תקבלו עובדים שלווים, מרוכזים, אנרגטיים ובעלי הערכה.

להתאמת תקציב עבורכם והצטרפות