סיבוס- יתרון ההסעדה לארגונים

סיבוס הוא כרטיס הארוחות לעובדים הותיק ביותר בישראל. 
לא מעט השתנה בעולם ההסעדה בארגונים מאז שסיבוס החל את פעילותו.

היום, השירות משלב את הנוסחה המוכרת של כרטיס ארוחות יחד עם חידושים טכנולוגיים ומערכת ניהול מתקדמת כדי לספק את פתרונות ההסעדה הטובים ביותר עבור ארגונים וחברות.

באמצעות סיבוס הלקוחות זוכים ליכולות שליטה ובקרה על כל הוצאות ההסעדה בארגון ברמה שאין שניה לה.

הנסיון של סיבוס והכלים שהיא מספקת הופכים אותה לפלטפורמה בעלת ייתרונות ייחודיים:

כוח קניה משמעותי 

מכיוון שחברת סיבוס עובדת אך ורק עם חברות וארגונים (B2B), ולא עם לקוחות פרטיים (B2C), המשתמשים בשירות נהנים מכוח קנייה חזק שמאפשר קבלת הטבות והנחות מיוחדות במסעדות.

משלוחים

הקפדה על רדיוס מוגבל של שליחויות כך שהמנה שהזמנתם תגיע במהירות ישירות מהמסעדה אל הלקוח הסופי ובנוסף, כל הזמנה פטורה מדמי משלוח.

פריסה ארצית רחבה

השירות מכובד בלמעלה מ 6,200 מסעדות, מקריית שמונה ועד אילת. לא משנה אם המשרדים שלכם ממוקמים במרכז או בצפון, או אם העובדים שלכם יוצאים לשטח באופן קבוע, עם סיבוס תוכלו להבטיח שיהיה להם מקום לאכול.

השירות המתקדם ביותר עם גב טכנולוגי חזק

עם סיבוס תוכלו להנות מאפליקציה יעילה שמאפשרת להזמין משלוח בקליק, לאתר מסעדה קרובה ולבצע תשלום דרך האפליקציה מתקדמת ללא צורך בכרטיס. 

חוויה רחבה לכל צרכי ההסעדה בארגון

סיבוס הוא פתרון אינטגרטיבי לכל צרכי ההסעדה בארגון שלכם המתממשק בקלות עם מערכות השכר, ה-ERP וה-HR אצלכם, ומאפשרת לכם לנהל מעקב ובקרה יעיל על הוצאות המזון שלכם.

אנחנו פה בשבילכם

עם סיבוס תיהנו משירות לקוחות במוקד מרכזי, שייתן מענה לכל בעיה שעשויה להתעורר. השירות שלנו משמש כחוליה מקשרת ביניכם לבין המסעדות המכבדות את השירות. 

נסיון שירותי עם שם עולמי – Sodexo היא חברה בינלאומית הפועלת בלמעלה מ-80 מדינות ברחבי העולם ובעלת ניסיון מוכח בניהול תחום ההסעדה בארגונים וחברות.

רוצים לשמוע עוד?

דברו איתנו בטל' 09-9610600

להתאמת תקציב עבורכם והצטרפות