סיבוס ותן ביס - השוואת כרטיסי ארוחות לעובדים

בעידן התחרותי בו נמצא היום שוק העבודה בישראל, מעסיקים יודעים כמה חשוב לדאוג לרווחת העובדים, לא רק בנושאים שקשורים לעבודה עצמה וגם מעבר לשעות העבודה. עובדים בכל התחומים מצפים לקבל הטבות שונות, לרבות תקציב חודשי לארוחות, שהפך כבר כמעט מובן מאליו.

חברות מעניקות תקציב כזה לעובדים באמצעות כרטיס מיוחד. עם הכרטיס הם יכולים לאכול במסעדות אשר קרובות למקום בו הם עובדים, להזמין אוכל בשעות העבודה ומחוץ להן וגם לקנות בסופרים ובחנויות מזון שונות.

שתי החברות הדומיננטיות ביותר בתחום הזה כיום, עם נתח שוק משותף של מעל 80%, הן סיבוס ותן ביס. למרות שבמבט ראשון נראה כי שתי החברות מציעות שירותים דומים, בפועל ההבדלים ביניהם גדולים מאוד.

סיבוס - הרבה יותר מכרטיס מסעדות

השוני בין החברות מתחיל כבר בקהלי היעד שלהן. בעוד תן ביס משמשת כחברת משלוחים ממסעדות ופונה לשוק העסקי (B2B) וגם לשוק הפרטי (B2C), סיבוס עובדת רק עם חברות וארגונים, במטרה לשפר את ה-Wellbeing של העובדים שלהם. זה אומר שסיבוס מספקת שירותי הסעדה, אבל גם הרבה מעבר לכך.

נתחיל מההבדלים בין החברות בתחום המסעדות. עובדים עם כרטיס סיבוס נהנים ממבחר של 7,500 מסעדות בפריסה ארצית, מפטור קבוע מדמי משלוח הביתה או למשרד, ומשלל הטבות ומבצעים בלעדיים. הם גם יכולים להזמין משלוח מהיר מאפליקציית Wolt, להנות ממשלוח מהיר עם מעקב אחר מיקום השליח בזמן אמת, לחלק תשלום עם חברים ועוד.

בתן ביס כמות המסעדות מצומצמת יותר, אולי לא באזור המרכז, אבל בצפון ובדרום ההבדל מורגש. עובדים הנמצאים בנסיעות ובפגישות במהלך יום העבודה, או עובדים מהבית, יוכלו למצוא מסעדות גם כאשר הם לא נמצאים באזור תל אביב רבתי. מלבד זאת, המשלוח בתן ביס אינו חינם.

הבדל נוסף: לעומת סיבוס, שמפעילה מוקד שירות לקוחות משלה לבירורים לגבי הזמנות, בתן ביס העובדים מופנים למסעדות עצמן לקבלת מענה.

רשתות מזון ופארם, אתרים נבחרים, חנויות נוחות

ומה מעבר למסעדות? כאן ההבדלים בין החברות מתחדדים. כרטיס סיבוס מספק לעובדים שוברים והנחות במגוון רחב של רשתות מזון, פארם, אתרים נבחרים וחנויות נוחות, למשל: שופרסל, ויקטורי, am:pm, אתר יאמי, So Good, מנטה, Yellow, אלונית, קופיקס.

מלבד להנחות הקבועות, הם נהנים גם משלל מבצעים מתחלפים והטבות. אגב, הם אפילו לא צריכים לקחת איתם את הכרטיס, אפשר לשלם עם קוד סלולרי מאובטח באמצעות האפליקציה של סיבוס.

גם המעסיקים מרוויחים

מעסיקים מרוויחים בגדול מסיבוס, ולא רק כי העובדים שלהם מחייכים ומרוצים. הם מקבלים פתרונות לאירועי חברה, כמו פעילויות Happy Hour והזמנת חדרים פרטיים, וגם פתרונות לאירוח, כמו מגשי אירוח והזמנת חדרי ישיבות. את כל השירותים של סיבוס הם מנהלים בדיגיטל, שם מחכים להם דוחות מותאמים אישית.

רוצים לשמוע עוד?

דברו איתנו בטל' 09-9610600

להתאמת תקציב עבורכם והצטרפות