שאלות ותשובות אתר הזמנות Cibus| Sodexo

 

איך נכנסים לאתר?

יש להקיש שם משתמש, סיסמא ושם חברה. במידה ופרטים אילו אינם מצויים בידיך ניתן לפנות למנהל המערכת בחברתך או לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-700-70-11-30

 

שכחתי סיסמא, איך ניתן לשחזר אותה?

במידה והסיסמא אינה מצויה בידך, ניתן לאפס אותה ע"י לחיצה על "שכחת סיסמא" בעמוד הכניסה. סיסמא חדשה תשלח למייל אותה הזנת באתר. צריכים עזרה? שירות הלקוחות שלנו ישמח לעמוד לשירותך בטלפון 1-700-70-11-30 או בצ'אט באתר.

 

איך מזמינים משלוח?

על מנת להזמין משלוח יש ללחוץ על הטאב "משלוחים". תיפתח רשימת המסעדות המבצעות משלוח לכתובת שהוגדרה לחשבונך. הרשימה ממוינת לפי גובה הנחה, ניתן לשנות את המיון לפי "מינימום הזמנה למשלוח"

 

איך ניתן לוודא כי ההזמנה שלי נקלטה במערכת?

במסך "החשבון שלי" >> "הגדרות" ניתן להזין כתובת אימייל אליה ישלח מייל המפרט את סטטוס ההזמנה. או לחלופין לצפות בסטטוס ההזמנה במסך "החשבון שלי" >> "הדוחות שלי"

 

אין לי יתרת תקציב לסיים את ההזמנה, מה עושים?

אם ניסית להזמין מנה שהיא מעבר לתקרת התקציב שהוגדרה לך, ניתן להזין פרטי אשראי אישי ולהגדיל התקציב. על מנת להזין את פרטי האשראי יש להיכנס ל"חשבון שלי" >> אשראי אישי

 

אני רוצה להחליף כתובת למשלוח, איך מחליפים?

ניתן לשנות את הכתובת למשלוח לכתובת אחרת שהוגדרה מראש ע"י חברתך. יש ללחוץ על "החלף כתובת" ולסמן את הכתובת החדשה.

 

אהבתי את המנה שאכלתי אתמול איך ניתן להזמין אותה שוב?

ניתן לבצע הזמנה של אותה מנה שאכלת בעבר במסך "הזמנות קודמות" - שם יופיעו 10 ההזמנות האחרונות שלך. לחיצה על המנה הרצויה תעביר אותה לסל ההזמנות, כל מה שנותר הוא ללחוץ על כפתור "הזמן" בתיאבון!

 

איך ניתן לתת הרשאה לחברים להזמין עבורי?

לחיצה על "החשבון שלי" הממוקם בחלקו העליון של המסך תוביל לפרטי החשבון האישי שלך, יש להיכנס למסך "הזמנה עם חברים" מצד ימין של המסך תפתח רשימת העובדים איתך בארגון, לחיצה על + תגדיר את אותו חבר/ה כמורשה להזמין עבורך.

 

יש לי הרשאה להזמין עבור חבר/ה איך משייכים אליו את ההזמנה?

יש לבחור את המנה הרצויה כרגיל. כאשר המנה מופיעה בסל ההזמנות יש ללחוץ על האייקון  ולשייך את ההזמנה לחבר/ה. 

 

אני רוצה לראות מה היתרה החודשית שלי, איפה רואים אותה?

את היתרה החודשית ניתן לראות בחלק העליון של האתר, מתחת לשם שלך.

 

איפה אני מוצא את רשימת המסעדות המכבדות את הכרטיס?  

ניתן לראות את רשימת המסעדות ע"י לחיצה על "מסעדות בישיבה" או "ערב וסופ"ש". הרשימה שתוצג תכיל את המסעדות הנמצאות באזור הכתובת המוגדרת למשלוח. ניתן לבצע חיפושים לפי חתכים שונים כגון ערים או סגנון מטבח.

 

אני רוצה לראות מסעדות כשרות בלבד, איך מבצעים זאת?

לחיצה על "החשבון שלי" הממוקם בחלקו העליון של המסך תוביל לפרטי החשבון האישי שלך, יש להיכנס למסך "הגדרות" שם יש לסמן "הצג מסעדות כשרות בלבד"

 

אני רוצה לראות איפה אכלתי בחודשים קודמים ובאילו סכומים, היכן ניתן לראות? 

ניתן להפיק דוחות שימוש בכרטיס לפי חתך תאריכים נבחר ע"י כניסה ל"חשבון שלי" >> פירוט עסקאות, לבחור את התאריכים הרצויים והדוח המבוקש יוצג.

 

מהן האפשרויות המוצגות במסך "החשבון שלי"?

בכניסה ל"חשבון שלי" ניתן להפיק דוחות שימוש בכרטיס סיבוס, לצפות ברשימת המסעדות בהן סעדת הכי הרבה, לשנות את סיסמתך, לצפות ביתרת חשבונך, להגדיר צפייה במסעדות כשרות בלבד, לבחור את  החברים להם אתה מאשר להזמין עבורך משלוח, לצרף אשראי אישי להשלמת תקציב ולעדכן את פרטי הקשר שלך.